czwartek, 3 września 2009

Dziewczyna i Chłopak Lata 2009

I wszystko jasne! Zwycięzcy plebiscytów na Dziewczynę i Chłopaka Lata 2009 spotkali się na olsztyńskiej starówce, by oddać się w ręce fotoreporterów. Jak przebiegała sesja?


Byłam, widziałam i uwieczniłam. Nasi czytelnicy wybrali swoich faworytów i oto oni — piękni młodzi i mający swoje pięć minut.

Dziewczyna Lata: Bogusia Czuk z Olsztyna
— Ale super! Aż serce mi wali z wrażenia! Wspaniale! I pomyśleć, że koleżanka namówiła mnie do udziału w konkursie. Ja ją spytałam: w jakim konkursie? A w konkursie „Gazety Olsztyńskiej”. Nie miałam zielonego pojęcia o tym plebiscycie, ale pomyślałam, że spróbuję. A potem poszło jak z płatka. Znajomy wysyłali na mnie smsy, a niektórzy nawet rozpoznawali mnie na ulicy. Ostatnio byłam na dyskotece, ktoś do mnie podchodzi i pyta: ty jesteś dziewczyną z gazety? I proszę — teraz to ja nawet jestem „Dziewczyną Lata 2009”! Bardzo miła to wiadomość.

Chłopak Lata: Paweł Adamski z Nidzicy
— Fantastycznie, że wygrałem! Bardzo, bardzo się cieszę! Nie spodziewałem się wygranej, bo to nie ja wysłałem zgłoszenie do konkursu. Zrobiła to moja siostra — i to za moimi plecami. Znalazła informację o konkursie w internecie, wyszukała jakieś moje zdjęcie i zgłosiła mnie. Na początku byłem trochę sceptycznie nastawiony do jej pomysłu. Tym bardziej, że nie wybrała najlepszej fotki, ale… stało się. Złość mi przeszła. I dobrze, bo dzisiaj jestem zadowolony!W wakacyjnych zabawach „Gazety Olsztyńskiej” i „Naszego Olsztyniaka” wzięło udział 235 kandydatek na Dziewczynę Lata i 65 kandydatów na Chłopaka Lata.

4 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. dlaczego kasujecie komentarze???

  OdpowiedzUsuń
 4. Drogi Anonimowy, nie obrażajmy się w komentarzach. Nie do tego służą.

  OdpowiedzUsuń